Strona główna SHOTY Wario Shot

Wario Shot

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

2848
0

Wario Shot, czyli shot z kabanosem, podawany jest w lokalu Cybermachina i tylko tam z nim się spotkałem. Nazwa wynika ze specyfiki lokalu, gdzie można pograć w gry (planszówki, PC, konsole) i nawiązuje do czarnego charakteru znanego z gry Super Mario Land II. Dla przykładu, shoty Wściekły Pies nazwane są tam Angry Birds.

Składniki: czysta wódka, musztarda, kabanos.

Można go pić na różne sposoby – mieszać lub nie, zagryźć kabanosa przed wychyleniem lub tylko po. Właściwie piłem w każdej kombinacji i w każdej kombinacji skóra mi cierpła po spożyciu, a ciało poddawało się drgawkom przy jednoczesnym wykrzywieniu mordy.

Do tej pory, jak pomyślę, że w ogóle się tego napiłem, mam gęsią skórkę. Dodam, że shot idealnie zakończył mój wieczór – po jego spożyciu wiedziałem, że nic już mi przez gardło nie przejdzie, a jak nawet i przejdzie, to będzie „efekt cofki”.

Wódka z musztardą i kabanosem ma swoich fanów. Dla wielbicieli chłopskich i prostych smaków. Niektórzy rezygnują w ogóle z musztardy i mają po prostu czystą z kabanosem do przekąszenia, ale co to w ogóle za podejście, żeby rezygnować ze składnika shota? Jest to shot z musztardą i prawdziwi twardziele walą shota, jak go shot-mistrz przygotuje.

shot z musztardą po zmieszaniu
shot z musztardą po zmieszaniu
Wódka z Musztardą i Kabanosem
Wódka z Musztardą i Kabanosem
Shoty z musztardą
Shoty z musztardą
0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!