Strona główna WINO Mionetto Prosecco

Mionetto Prosecco

Zawartość alkoholu 11,0

9928
0

Mionetto Prosecco to wino musujące, wytrawne. Produkowane jest z białej odmiany winogron. W tym produkcie odczuwalne są nutki lukrecji, miodu i akacji. Marka Mionetto została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem „Luksusowa Marka Roku 2015”. Zdecydowanie produkt ten cieszy się dużą popularnością, warto więc przejść do jego degustacji.

Od producenta Mionetto Prosecco

Wersja Mionetto Prosecco, w której posiadanie weszłam, to butelka o pojemności 200 ml. Utrzymana jest w kolorystyce zielono-pomarańczowej. Jest bardzo poręczna, będzie więc idealnym rozwiązaniem dla sytuacji plenerowych. Trunek ten zawiera 11% alkoholu, oraz siarczany.

DSC 1762 WINO

Osobiste odczucia

Wino Prosecco jest trunkiem o jasnej barwie, i bardzo przyjemnym zapachu. Aromat zdecydowanie zachęca do konsumpcji. Degustacja produktu jest bardzo pozytywnym doświadczeniem. Trunek ten delikatnie musuje na podniebieniu, co wzmaga jego dobry odbiór. Zdecydowanie Prosecco jest trafnym wyborem na spotkania towarzyskie, a jego większa wersja może nadać się na uroczystości rodzinne.

Podsumowanie po wypiciu Mionetto Prosecco

W mojej opinii Prosecco zdecydowanie warte jest degustacji. Zapewne duża część degustatorów sięgnie po ten produkt ponownie. Wino to dostarcza pozytywnych odczuć smakowych, i zapewne zadowoli dużą część konsumentów. 

Zobacz obszerniejsze informacje na temat Prosecco

0/5 (0 Reviews)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!