Strona główna WINO Freixenet Carta Nevada

Freixenet Carta Nevada

zawartość alkoholu
11,5%

cena
10 zł

pojemność
200 ml

1095
0
freixenet
freixenet

Freixenet Carta Nevada to hiszpańskie wino musujące półsłodkie. Wino to cieszy się dużą grupą zwolenników. Warto więc sprawdzić, co kryje się pod tym luksusowo wyglądającym opakowaniem.

Od producenta Freixenet Carta Nevada

Producent zapewnia, że Carta Nevada wytwarzana jest tradycyjną metodą wtórnej fermentacji przez co najmniej 10 miesięcy. Wino to pochodzi z lokalnych szczepów winogron Macabeo, Xarel.lo i Parellada, które to zapewniają wyrobowi świeży i owocowy smak. 

 

freixenet
freixenet

Osobiste odczucia

Bardzo delikatny aromat, i ekskluzywnie wyglądająca butelka to pierwsze cechy wyrobu, które dostrzec można jeszcze przed jego degustacją. Wino to utrzymane jest w żółtozłotej kolorystyce. Trzeba przyznać, że butelka wygląda bardzo luksusowo. Smak wina jest bardzo dobry. Faktycznie wyrób jest mocno musujący, zgodnie z opisem, który otrzymaliśmy od producenta. Wyrób ten z całą pewnością nada się na wszelkie uroczystości, i raczej nie powinien on nikogo zawieść.

Podsumowanie dotyczące Freixenet Carta Nevada

Moim zdaniem wino to smakuje bardzo dobrze. Z całą pewnością znajdą się konsumenci, którym Freixenet Carta Nevada przypadnie do gustu. 

Oceń alkohol lub przepis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj