Strona główna WÓDKA Nemiroff Brzozówka

Nemiroff Brzozówka

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

3887
3

Nemiroff Brzozówka to wódka pochodząca z Ukrainy, która zawiera 40% alkoholu. Posiada niezwykle delikatny smak oraz niebanalny zapach. W jej składzie znajduje się cukier mlekowy, który obniża wpływ alkoholu na organizm. Trunek ten produkowany jest na bazie ekstraktu z pączków brzozy. Jest to bardzo oryginalna i wprost unikatowa wódka na polskim rynku.

0/5 (0 Reviews)

3 KOMENTARZE

  1. piłem, jakiś rok temu, z tego co pamietam:
    rzeczywiście delikatniejsza niż większość rynkowych „czystych”, jednakże jak dla mnie zbyt intensywna, momentami nawet perfumowana…

  2. No to takie trochę jak wszystkie smakowe wódki 36%… trochę barwników, garść aromatu i masz produkt. Szkoda bo Nemiroff kojarzył mi się z lepszą jakością.

    • Nemiroff Brzozówka – jedyna wódka na polskim rynku produkowana na bazie ekstraktu z pączków brzozy. Do jej produkcji używa się alkoholowych maceratów na pączkach brzozy, owocach oraz kwiatach lipy, dzięki czemu ma ona delikatny smak i charakterystyczny zapach tych roślin. Jednym ze składników wódki jest także laktoza (cukier mlekowy), która nadaje jej miękkość oraz ma działanie obniżające wpływ alkoholu na organizm. Nowa wódka firmy Nemiroff jest wytwarzana ze spirytusu luksusowego, wody artezyjskiej i roślin, posiadających właściwości lecznicze, które zbierane są ręcznie w ekologicznie czystych regionach Ukrainy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!