Strona główna WHISKY Golden Loch

Golden Loch

1071
1

zawartość alkoholu: 40%

pojemność: 0,7 l

cena: 29,99 zł

golden loch whisky z biedronki

Whisky Golden Loch to alkohol produkowany pod marką własną właściciela sieci Biedronka. Cena, która nie przekracza 30 zł, nieco definiuje to whisky jako skierowane dla początkujących entuzjastów tego gatunku.

Bez złośliwości, bo sam często należę tych profanatorów, którym zdarza się bezczeszczenie złocistego trunku colą.

Wygląd Golden Loch

Złota locha ma kolor wyblakłego bursztynu, niczym nie wyróżnia się w tej mierze na tle bardziej “szlachetnej” konkurencji, a już szczególnie na tle popularnych blendów typu Johny Walker

Zapach whisky Golden Loch

Tutaj widać więcej różnic w porównaniu do innych whisky, zapach jest mocno spirytusowy, o zabarwieniu perfum. sztuczny. Jednym słowem nie jest najlepiej. Zapach i w dużej części smak, przypomina mi opisywany jakiś czas temu, nieudany moim zdaniem, Starka Brown Spirit 3

Smak Golden Loch z Biedronki

Przejdźmy do meritum. Smak złotej lochy jest słodkawy, spirytusowy, wyrazisty. Mój kolega stwierdził, że gdyby nie wiedział, że to whisky, to pewnie pomyślałby, że to bimber. Co akurat niekoniecznie musi być wadą:) Po pierwszym łyku następuje charakterystyczny brak oddechu, który szybko ustępuje pieczeniu, nie pozostawiając żadnych przyjemnych niuansów smakowych na języku.

Podsumowując, trunek ten jest dokładnie tym, co można się spodziewać po whisky, która kosztuje tyle samo, co nieco lepsza wódka. Gdyby producent pozycjonował Golden Loch jako alkohol z górnej półki, wtedy sytuacja byłaby bardziej oczywista, w naszym przypadku mamy do czynienia z whisky, którą najlepiej podać z colą i lodem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here