Strona główna LIKIER Jim Beam Red Stag Black Cherry

Jim Beam Red Stag Black Cherry

9973
6

zawartość alkoholu:

pojemność:

cena:

Jim Beam Red Stag Black Cherry to 4-letni Jim Beam wzbogacony naturalnym aromatem czarnej wiśni. Aromat owocowy łagodzi posmak tradycyjnego bourbona, dzięki czemu Red Stag może być z powodzeniem pity przez osoby, które w tego typie trunków nie gustują przez zbyt “benzynowaty” posmak. Może dodatek owocu przełamie ich opory, ale pamiętać trzeba, że aromat owocowy nie dominuje tylko tak jakby wzbogaca klasycznego Jim Beama.

Pachnie trochę owocowo, jak wiśniowe powidła z dodatkiem brązowego cukru i cynamonu. W smaku oczywiście dębina i czarna wiśnia. Finisz nienachalny, głęboki, słodkawy przede wszystkim cynamonowy, a przez to taki trochę ciepły.

Oceniam na 4/5. Dobry.

6 KOMENTARZE

  1. Kolega wyżej aka “Jo” widać że nie pił Red Stag’a. Jest to Jim Beam który nie smakuje jak Jim Beam i w ogóle jak burbon czy whisky. Jest to jakiś parszywie słodki likier a nie Bourbon. Kupiłem to i nie wyobrażam sobie wypicia butelki do końca. Przy kontakcie z nawet kroplą Red Stag’a dłonie kleją się jak po syropie. Chyba jeszcze nigdy się tak nie “nadziałem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here