Strona główna WÓDKA Lwówecka Gruszkowa

Lwówecka Gruszkowa

342
3
UDOSTĘPNIJ
Lwówecka Gruszkowa
3.5 - 22 głos[y]

Lwówecka Gruszkowa to napój alkoholowy, którego producentem jest Bartex. Z powodzeniem może być pity solo jako shoty, z dodatkiem lodu lub być podstawą drinków.

Napiszę tak: bałam się tego tworu. Ma 21%, do tego smak gruszki, który podobno jest nieziemski (przygotowanie domowej nalewki z gruszki trwa… rok), do tego bardzo niska cena, bo zaledwie 12 zł (można znaleźć i taniej). No i producent, który raczej nie słynie z wykwintnych trunków.

Przykro mi, ale jestem na nie. Ta wódka gruszkowa smakuje prędzej jak na szybko wymieszana najokropniejsza wódka z sokiem antonówka, a nie z gruszką. Posmak alkoholu przebija i pozostaje na języku. Dodatek smakowy ma sprawić, że będzie się Lwówecką milej pić, a jednak tak nie jest. Owocowość pojawia się na chwilę, potem jest wypalona alkoholem, który grzeje nieprzyjemnie w gardle. Do tego ta pseudogruszka jest taka chemiczna i słodka. Próbowałam wymieszać z dostępnymi sokami, ale wiadomo, że wtedy wódka staje się zaledwie tłem i tak można zasłonić prawie każdy okropny smak.

Zdecydowanie, jak dla mnie, zakup nieudany.

3 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem Lwowecka to jest wyborowy alkohol. Nie dość że kusi ceną ( 6,49 w auchan, a nie żadne 12 zł jak podają na stronie) to jej smak rozpala we mnie najgłębsze emocje i choć faktycznie pozostaje w gardle ten posmak dojrzałej gruszki, to powiem szczerze ten smak zapamiętam do końca życia!

    polecam w 100%

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Please enter your name here