Strona główna WÓDKA Smirnoff Vladimir

Smirnoff Vladimir

Zawartość alkoholu

Cena

Pojemność

4953
8

Smirnoff Vladimir to wódka o niezwykle delikatnym smaku. Trunek ten produkowany i sprzedawany jest tylko w Polsce. Zawiera 40 % alkoholu. Świetnie smakuje zarówno po schłodzeniu, jak również w temperaturze pokojowej. Dzięki swoim walorom smakowym znakomicie komponuje się z innymi alkoholami, jako dodatek do drinków oraz z naturalnymi sokami owocowymi.

0/5 (0 Reviews)

8 KOMENTARZE

  1. Pozamiatało jak chaj, nie wiem jak można mówić, że jest to delikatny smak. Nos mi wypalilło od samego smrodu. Leże i robię pod siebie. Obalam opinie destylowanej potrójnie. GOWNO jakich mało. Podziękuję następnym razem. Po tym spożyciu preferuje tylko wode cisowianke perlage. Panie idź pan w choj. Sandra S nie pogardzi, będzie miała to na przepite do spirytus sanctus. Dostałem lęków alkoholowych. To mój pierwszy i ostatni raz. To na pewno nie jest polskie. Zanim kupicie lepiej zastanówcie się 10 razy. Odór z gęby jak koniowi z dupędy. Ona lubi pomarańcze, lubi kiedy nago tańcze jejeje jak poleje jej szampana tańczy do białego rana. Nie pozdrawiam producentów. Sami pijcie to chajostwo… PS, jebie z pyska jak z dupy tygryska, umyj się, bo będą ci lizali pizdasie.

  2. *cenzura* jakie *cenzura*, gardło mnie swędzi od tego jakbym przeziębienie złapał XDD jeden kieliszek i łzy z oczu wyciska – 40 procent a gorzej niż spirytus czysty XD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz treść komentarza
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!